2024 - Триває

Розробка ключових оперативних посібників для підтримки українських прокурорів і механізмів притягнення до відповідальності за воєнні злочини

Метою проєкту є системне посилення спроможності України забезпечувати правосуддя та відповідальність за злочини проти людяності й інші міжнародні злочини, скоєні під час збройної агресії Росії.

2025-Триває

Розвиток організаційної спроможності

Метою проєкту є трансформація організації у стійку, адаптивну та ефективну структуру, здатну функціонувати й розвиватися як у стабільних умовах, так і в умовах кризи.

2024-2025

Дослідження щодо оцінки спроможності нашої національної системи правосуддя розглядати факти найтяжчих міжнародних злочинів та значення інших механізмів для України (оновлення)

Проєкт мав на меті оновити дослідження щодо оцінки спроможності національної системи правосуддя України розглядати факти найтяжчих міжнародних злочинів та значення інших механізмів.

2023-2025

Підтримка людино-орієнтованого правосуддя та відповідальності

Проєкт мав на меті забезпечити правову допомогу постраждалим від збройного конфлікту в Україні, захищаючи їхні права та представляючи їхні інтереси на національному та міжнародному рівнях, у тому числі у справах, пов'язаних із СНПК, торгівлею людьми та злочинами на ґрунті ненависті.

2024-2025

Підтримка інституційної спроможності організації

Проєкт інституційної підтримки ULAG за підтримки Sigrid Rausing Trust.

2023-2024

Посилення спроможності правової системи України з метою захисту та відновлення прав постраждалих

Проєкт мав на меті сформувати розуміння та активізувати основні зацікавлені сторони у сфері правосуддя у конструктивний спосіб задля покращення правосуддя для жертв збройного конфлікту.

2024

Подання до Комітету ООН з прав людини

Проєкт було зосереджено на аналітичній діяльності, пов'язаній з жертвами збройного конфлікту в Україні, захистом їхніх прав та представленням на національному та міжнародному рівнях доказів скоєння проти них воєнних злочинів. 

2024

Дослідження “Правосуддя очима постраждалих від воєнних злочинів Росії”

Було проведено комплексне соціологічне дослідження для з'ясування громадської думки щодо правосуддя за воєнні злочини в Україні.

2023-2024

Інтеграція міжнародних стандартів для протидії сексуальному насильству, пов’язаному з конфліктом, в Україні

Проєкт був зосереджений на інтеграції міжнародних стандартів у роботу українських НУО,  адвокатів, юристів, котрі займаються проблемами сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом.

2022-2024

Дослідження щодо оцінки спроможності нашої національної системи правосуддя розглядати факти найтяжчих міжнародних злочинів та значення інших механізмів для України

Проект мав на меті оцінити спроможність національної системи правосуддя України боротися з тяжкими міжнародними злочинами, доповнити існуючі зусилля у сфері кримінального переслідування та запровадити міжнародні стандарти і практики, зокрема, у досудовому розслідуванні та стратегічному судовому захисті інтересів потерпілих.

2022-2023

Загальнонаціональне опитування серед населення України  щодо їх позиції до створення та розбудови спеціального механізму правосуддя за наслідками найтяжчих злочинів через агресію Російської Федерації

Проєкт був спрямований на вивчення суспільної думки щодо створення національного механізму правосуддя за найтяжчі злочини, вчинені внаслідок збройної агресії РФ.