ULAG –українська неурядова організація

ULAG –українська неурядова організація

Ми – юристи, аналітики та адвокати, що спеціалізуються на правосудді, пов'язаному з конфліктом та захисті прав людиниULAG –українська неурядова організація

Ми прагнемо

  • допомогти постраждалим від найтяжчих міжнародних злочинів, суспільству та країні подолати наслідки війни
  • для цього ми створюємо та просуваємо рішення, що забезпечать правосуддя та відповідальність в Україні та світі
ULAG –українська неурядова організація

Більшість команди ULAG працює в цій сфері з 2014 року, постійно вдосконалюючи свої знання та практичні навички в галузі міжнародного права прав людини, міжнародного кримінального та гуманітарного права в Україні та за її межами. Нам пощастило мати міцні партнерські відносини з провідними організаціями та установами по всьому світу, що дозволяє нам поєднувати національний контекст та найкращі міжнародні практики. 

Основні напрямки нашої роботи – стратегічні судові процеси в національних, іноземних та міжнародних юрисдикціях; правовий аналіз; адвокація; навчання та консультування, а також документування міжнародних злочинів та розвиток інфраструктури документування. Завдяки цій діяльності ми знаходимо, розробляємо та впроваджуємо рішення, які посилюють спроможність національної системи правосуддя та вдосконалюють глобальну архітектуру правосуддя в довгостроковій перспективі. 

Наша мета – допомогти постраждалим та уцілілим від найтяжчих злочинів в Україні та світі відновити свої права, а також притягнути винних до відповідальності. Ми робимо це професійно та зі співчуттям до тих, хто зазнав найбільшої кривди.

Команда

Надія Волкова

Директорка

Алла Смоланка

Менеджерка фандрейзингу

Віталій Хекало

Адвокат

Аліна Павлюк

Юристка-аналітикиня

Євгенія Капалкіна

Адвокатка

Ірина Капалкіна

Адвокатка

Арьє Мора

Менеджер Комунікацій та Адвокації